POEditor (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Language
hy: Լեզու

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Export
hy: Արտահանել

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
