POEditor (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Language
ka: ენა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
