POEditor (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Language
kk: Тіл

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Export
kk: Экспорт
