POEditor (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Language
lt: Kalba

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Configuration
lt: Konfigūravimas
