POEditor (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Actions
nl: Acties

en: Language
nl: Taal

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Export
nl: Exporteren

en: Configuration
nl: Instellingen

en: of
nl: van

en: Translations in Drupal
nl: Vertalingen in Drupal

en: Translations in POEditor
nl: Vertalingen in POEditor

en: The terms have been deleted succesfully from POEditor.
nl: De termen zijn succesvol verwijderd van POEditor.

en: An error occured when we tried to delete the terms.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwijderen van de termen.

en: Do you want to remove this language?
nl: Wilt u deze taal verwijderen?

en: Do you want to remove all terms?
nl: Wilt u alle termen verwijderen?

en: The POEditor website error  was: %message
nl: De website foutmelding van POEditor was: %message
