POEditor (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Actions
nn: Handlingar

en: Language
nn: Språk

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Export
nn: Eksporter

en: Configuration
nn: Oppsett
