POEditor (7.x-1.3) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ
