POEditor (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Language
sv: Språk

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Export
sv: Exportera

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: of
sv: av
