POEditor (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Language
ta: மொழி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு
