POEditor (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Export
th: ส่งออก

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: of
th: ของ
