POEditor (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Actions
tr: Eylemler

en: Language
tr: Dil

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: of
tr: /
