POEditor (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Actions
uk: Дії

en: Language
uk: Мова

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Export
uk: Експортувати

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Confirm Delete
uk: Підтвердити видалення

en: of
uk: з
