POEditor (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Actions
vi: Thao tác

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Export
vi: Xuất

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: of
vi: trên
