POEditor (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Language
az: Dil

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Export
az: Eksport

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: of
az: söndür
