POEditor (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Actions
be: Дзеянні

en: Language
be: Мова

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Export
be: Экспарт

en: Configuration
be: Налады
