POEditor (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Actions
et: Toimingud

en: Language
et: Keel

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Export
et: Ekspordi

en: Configuration
et: Seadistus

en: of
et: /
