POEditor (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Export
eu: Esportatu

en: Configuration
eu: Konfigurazioa
