POEditor (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Actions
hu: Műveletek

en: Language
hu: Nyelv

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Export
hu: Exportálás

en: Configuration
hu: Beállítás

en: of
hu: /
