POEditor (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Actions
pt: Ações

en: Language
pt: Idioma

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Export
pt: Exportar

en: Configuration
pt: Configurações

en: Configure settings
pt: Editar configurações

en: of
pt: de
