POEditor (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Actions
sk: Akcie

en: Language
sk: Jazyk

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Export
sk: Exportovať

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: of
sk: z
