POEditor (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Language
ur: زبان

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Export
ur: برآمد کریں
