PointCheckout for Drupal (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Mode
et: Viis

en: Brazil
et: Brasiilia

en: Poland
et: Poola

en: Germany
et: Saksamaa

en: Australia
et: Austraalia

en: Belgium
et: Belgia

en: Canada
et: Kanada

en: China
et: Hiina

en: France
et: Prantsusmaa

en: Italy
et: Itaalia

en: Netherlands
et: Holland

en: Russia
et: Venemaa

en: Spain
et: Hispaania

en: Switzerland
et: Šveits

en: United Kingdom
et: Suurbritannia

en: United States
et: Ameerika Ühendriigid
