PointCheckout for Drupal (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Test
fr: Tester

en: Brazil
fr: Brésil

en: Poland
fr: Pologne

en: Germany
fr: Allemagne

en: Australia
fr: Australie

en: Austria
fr: Autriche

en: Belgium
fr: Belgique

en: China
fr: Chine

en: Italy
fr: Italie

en: Netherlands
fr: Pays-Bas

en: Russia
fr: Russie

en: Spain
fr: Espagne

en: Switzerland
fr: Suisse

en: United Kingdom
fr: Royaume-Uni

en: United States
fr: États-Unis

en: Live
fr: En direct

en: By country
fr: Par pays
