PointCheckout for Drupal (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Mode
hr: Režim

en: Poland
hr: Poljska

en: Germany
hr: Njemačka

en: Austria
hr: Austrija

en: Belgium
hr: Belgija

en: Canada
hr: Kanada

en: China
hr: Kina

en: France
hr: Francuska

en: Italy
hr: Italija

en: Netherlands
hr: Nizozemska

en: Russia
hr: Rusija

en: Spain
hr: Španjolska

en: Switzerland
hr: Švicarska

en: United Kingdom
hr: Ujedinjeno Kraljevstvo

en: United States
hr: SAD
