PointCheckout for Drupal (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Test
hu: Teszt

en: Mode
hu: Mód

en: Brazil
hu: Brazília

en: Poland
hu: Lengyelország

en: Portugal
hu: Portugália

en: Germany
hu: Németország

en: Australia
hu: Ausztrália

en: Austria
hu: Ausztria

en: Canada
hu: Kanada

en: China
hu: Kína

en: France
hu: Franciaország

en: Italy
hu: Olaszország

en: Netherlands
hu: Hollandia

en: Russia
hu: Oroszország

en: Spain
hu: Spanyolország

en: Switzerland
hu: Svájc

en: United Kingdom
hu: Egyesült Királyság

en: United States
hu: Egyesült Államok

en: Live
hu: Élő

en: By country
hu: Országonként

en: Api Key
hu: API-kulcs

en: order canceled.
hu: Rendelés lemondva.
