PointCheckout for Drupal (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Mode
km: របៀប​

en: Brazil
km: ប្រេស៊ីល

en: Poland
km: ប៉ូឡូញ

en: Portugal
km: ព័រទុយហ្គាល់

en: Germany
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Australia
km: អូស្ត្រាលី

en: Austria
km: អូទ្រីស

en: Belgium
km: បែលហ្ស៊ិក

en: Canada
km: កាណាដា

en: China
km: ចិន

en: France
km: បារាំង

en: Italy
km: អ៊ីតាលី

en: Netherlands
km: ហូល្លង់

en: Russia
km: រុស្ស៊ី

en: Spain
km: អេស្ប៉ាញ

en: Switzerland
km: ស្វ៊ីស

en: United Kingdom
km: ចក្រភព​អង់គ្លេស

en: United States
km: សហរដ្ឋអាមេរិក
