PointCheckout for Drupal (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Test
lt: Testas

en: Mode
lt: Būdas

en: Brazil
lt: Brazilija

en: Poland
lt: Lenkija

en: Portugal
lt: Portugalija

en: Germany
lt: Vokietija

en: Australia
lt: Australija

en: Austria
lt: Austrija

en: Belgium
lt: Belgija

en: Canada
lt: Kanada

en: China
lt: Kinija

en: France
lt: Prancūzija

en: Italy
lt: Italija

en: Netherlands
lt: Nyderlandai

en: Russia
lt: Rusija

en: Spain
lt: Ispanija

en: Switzerland
lt: Šveicarija

en: United Kingdom
lt: Jungtinė karalystė

en: United States
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos

en: Live
lt: Gyva
