PointCheckout for Drupal (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Mode
ml: മോഡ്

en: Brazil
ml: ബ്രസീല്‍

en: Germany
ml: ജര്‍മ്മനി

en: Australia
ml: ഓസ്ട്രേലിയ

en: Austria
ml: ഓസ്ട്രിയ

en: Belgium
ml: ബെല്‍ജിയം

en: Canada
ml: കാനഡ

en: France
ml: ഫ്രാന്‍സ്‌

en: Italy
ml: ഇറ്റലി

en: Switzerland
ml: സ്വിറ്റ്സര്‍ലന്‍ഡ്
