PointCheckout for Drupal (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Test
oc: Testar

en: Mode
oc: Mòde

en: Brazil
oc: Brasil

en: Poland
oc: Polonha

en: Germany
oc: Alemanha

en: Australia
oc: Austràlia

en: Austria
oc: Àustria

en: Belgium
oc: Belgica

en: Canada
oc: Canadà

en: France
oc: França

en: Italy
oc: Itàlia

en: Netherlands
oc: Païses basses

en: Spain
oc: Espanha

en: Switzerland
oc: Soïssa

en: United Kingdom
oc: Reialme Unit

en: United States
oc: Estats Units d'America
