PointCheckout for Drupal (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Mode
tr: Kip

en: Brazil
tr: Brezilya

en: Poland
tr: Polonya

en: Portugal
tr: Portekiz

en: Germany
tr: Almanya

en: Australia
tr: Avustralya

en: Austria
tr: Avusturya

en: Belgium
tr: Belçika

en: Canada
tr: Kanada

en: China
tr: Çin

en: France
tr: Fransa

en: Italy
tr: İtalya

en: Netherlands
tr: Hollanda

en: Russia
tr: Rusya

en: Spain
tr: İspanya

en: Switzerland
tr: İsviçre

en: United Kingdom
tr: Birleşik Krallık

en: United States
tr: Amerika Birleşik Devletleri

en: Live
tr: Live (canlı)

en: Brazilian Portuguese (for Portugal and Brazil only)
tr: Brezilya Portekizcesi (Sadece Brezilya ve Portekiz için)

en: Turkish (for Turkey only)
tr: Türkçe (sadece Türkiye için)
