PointCheckout for Drupal (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Test
ast: Preba

en: Mode
ast: Mou

en: Brazil
ast: Brasil

en: Poland
ast: Polonia

en: Germany
ast: Alemaña

en: Belgium
ast: Bélxica

en: Canada
ast: Canadá

en: France
ast: Francia

en: Italy
ast: Italia

en: Netherlands
ast: Países Baxos

en: Russia
ast: Rusia

en: Spain
ast: España

en: Switzerland
ast: Suiza

en: United Kingdom
ast: Reinu Xuníu

en: United States
ast: Estaos Xuníos d'América
