PointCheckout for Drupal (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Mode
eu: Modoa

en: Brazil
eu: Brasil

en: Poland
eu: Polonia

en: Germany
eu: Alemania

en: Belgium
eu: Belgika

en: Canada
eu: Kanada

en: China
eu: Txina

en: France
eu: Frantzia

en: Italy
eu: Italia

en: Netherlands
eu: Holanda

en: Russia
eu: Errusia

en: Spain
eu: Espainia

en: Switzerland
eu: Suitza

en: United Kingdom
eu: Erresuma Batua

en: United States
eu: Estatu Batuak
