PointCheckout for Drupal (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Test
pt: Teste

en: Mode
pt: Modo

en: Brazil
pt: Brasil

en: Poland
pt: Polônia

en: Germany
pt: Alemanha

en: Australia
pt: Austrália

en: Austria
pt: Áustria

en: Belgium
pt: Bélgica

en: Canada
pt: Canadá

en: France
pt: França

en: Italy
pt: Itália

en: Netherlands
pt: Holanda

en: Russia
pt: Rússia

en: Spain
pt: Espanha

en: Switzerland
pt: Suíça

en: United Kingdom
pt: Reino Unido

en: United States
pt: Estados Unidos

en: Live
pt: Ao Vivo
