PointCheckout for Drupal (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Test
uk: Тест

en: Mode
uk: Режим

en: Brazil
uk: Бразилія

en: Poland
uk: Польща

en: Portugal
uk: Португалія

en: Germany
uk: Німеччина

en: Australia
uk: Австралія

en: Austria
uk: Австрія

en: Belgium
uk: Бельгія

en: Canada
uk: Канада

en: China
uk: Китай

en: France
uk: Франція

en: Italy
uk: Італія

en: Netherlands
uk: Нідерланди

en: Russia
uk: Московія

en: Spain
uk: Іспанія

en: Switzerland
uk: Швейцарія

en: United Kingdom
uk: Великобританія

en: United States
uk: США

en: Live
uk: Наживо

en: Russian (for Lithuania, Latvia, and Ukraine only)
uk: Російська (лише для Латвії, Литви та України)
