PointCheckout for Drupal (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Brazil
bo: པུ་ར་སི།

en: Poland
bo: ཕོ་ལན།

en: Portugal
bo: ཕུའུ་ཐའོ་ཡ།

en: Germany
bo: འཇར་མན།

en: Australia
bo: ཨོ་སི་ཁྲི་ལི་ཡ།

en: Austria
bo: ཨོ་སི་ཁྲི་རི་ཡ།

en: Belgium
bo: པེ་ལ་ཇེམ།

en: Canada
bo: ཁ་ན་ཏ།

en: China
bo: ཀྲུང་གོ

en: France
bo: ཧྥ་རན་སེ།

en: Italy
bo: དབྱི་ཐ་ལི།

en: Netherlands
bo: ཧོ་ལན།

en: Russia
bo: ཨོ་རོ་སོག

en: Spain
bo: སུ་པན།

en: Switzerland
bo: སུའེ་ཙེར།

en: United Kingdom
bo: དབྱིན་ཇི།

en: United States
bo: ཨ་རི།
