PointCheckout for Drupal (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Test
ca: Prova

en: Brazil
ca: Brasil

en: Poland
ca: Polònia

en: Germany
ca: Alemanya

en: Australia
ca: Austràlia

en: Austria
ca: Àustria

en: Belgium
ca: Bèlgica

en: Canada
ca: Canadà

en: China
ca: Xina

en: France
ca: França

en: Italy
ca: Itàlia

en: Netherlands
ca: Països Baixos

en: Russia
ca: Rússia

en: Spain
ca: Espanya

en: Switzerland
ca: Suïssa

en: United Kingdom
ca: Regne Unit

en: United States
ca: Estats Units

en: Live
ca: En viu
