Polaris Auto Register (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Country
id: Negara

en: State
id: Status

en: First Name
id: Nama Depan

en: Last Name
id: Nama Belakang

en: City
id: Kota

en: Installed
id: Terinstal
