Polaris Auto Register (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Country
lt: Šalis

en: State
lt: Etapas

en: City
lt: Miestas

en: Installed
lt: Įdiegta

en: County
lt: Grafystė
