Polaris Auto Register (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Country
pl: Państwo

en: Email Address
pl: Adres Email

en: State
pl: Stan

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: City
pl: Miasto

en: Not Installed
pl: Nie zainstalowano

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: County
pl: Powiat

en: Birth Date
pl: Data urodzenia

en: Congratulations!
pl: Gratulacje!
