Polaris Auto Register (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Country
fa: کشور

en: Email Address
fa: آدرس پست الکترونیکی

en: State
fa: وضعیت

en: Phone Number
fa: شماره تلفن

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: City
fa: شهر

en: Installed
fa: نصب شده

en: Birth Date
fa: تاریخ تولد
