Polaris Auto Register (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Country
fi: Maa

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: State
fi: Tila

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: City
fi: Kaupunki

en: Installed
fi: Asennettu

en: County
fi: Maakunta

en: Barcode Format
fi: Viivakoodimuoto
