Polaris Auto Register (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Country
is: Land

en: Email Address
is: Netfang

en: State
is: Fylki

en: Last Name
is: Eftirnafn

en: City
is: Borg

en: County
is: Sýsla
