Polaris Auto Register (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Country
lv: Valsts

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: State
lv: Stāvoklis

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: City
lv: Pilsēta

en: Installed
lv: Instalēts
