Polaris Auto Register (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Country
pt: País

en: Email Address
pt: Endereço de Email

en: State
pt: Estado

en: Zip Code
pt: Código Postal

en: First Name
pt: Primeiro Nome

en: Last Name
pt: Último Nome

en: City
pt: Município/Concelho

en: Street Address
pt: Morada

en: Not Installed
pt: Não instalado

en: Installed
pt: Instalado

en: County
pt: Município

en: Congratulations!
pt: Parabéns!
