Polaris Auto Register (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Country
te: దేశం

en: State
te: రాష్ట్రం

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: City
te: నగరం

en: Street Address
te: వీధి
