Polaris Auto Register (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Country
tr: Ülke

en: State
tr: Durum

en: Zip Code
tr: Posta Kodu

en: Phone Number
tr: Telefon

en: First Name
tr: Adı

en: Last Name
tr: Soyadı

en: City
tr: Şehir

en: Street Address
tr: Adres

en: Installed
tr: Kurulu
