Polaris Auto Register (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Country
fr: Pays

en: Email Address
fr: Adresse de courriel

en: State
fr: État

en: Zip Code
fr: Code postal

en: Phone Number
fr: Numéro de téléphone

en: First Name
fr: Prénom

en: Last Name
fr: Nom de famille

en: City
fr: Ville

en: Street Address
fr: Rue

en: Not Installed
fr: Non installé

en: Installed
fr: Installé

en: County
fr: Comté

en: Congratulations!
fr: Félicitations !

en: Barcode Format
fr: Format de code-barres
