Polaris Auto Register (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Country
hu: Ország

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: State
hu: Állapot

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: City
hu: Város

en: Street Address
hu: Utca cím

en: Not Installed
hu: Nincs telepítve

en: Installed
hu: Telepített

en: County
hu: Megye

en: Birth Date
hu: Születési dátum

en: Congratulations!
hu: Gratulálunk!

en: Middle Name
hu: Középső név

en: (the last four digits of your primary phone number)
hu: (az elsődleges telefonszám utolsó négy számjegye)
