Polaris Auto Register (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Email Address
kn: ಇಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Phone Number
kn: ದೂರವಾಣಿ ಸಂಖ್ಯೆ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Birth Date
kn: ಹುಟ್ಟಿದ ದಿನಾಂಕ

en: Congratulations!
kn: ಶುಭಾಷಯಗಳು!
