Polaris Auto Register (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Country
ca: País

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: State
ca: Estat

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: City
ca: Ciutat

en: Installed
ca: Instal·lat
